| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101N-3 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Handheld Signal Jammer |
| Kanaalnummer | 2 |
| Elk banden kracht | 1W |
| Totaal uitgangsvermogen | 2W |
| Stortingsbereik | 2 tot 10 m |
| Batterij | Ni-MH-batterij DC12V/1600mA/h |
| Operatietijd | 90 minuten |
| Aanvankelijke laadtijd | 3 uur |
| Grootte | 110 mm (H) x 62 mm (L) x 30 mm (D) (exclusief antenne) |
| Gewicht | 200 g |
| Werktemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van het totaal voor elk jaar na het vierde jaar |