| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101R-4-1 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Jammingfrequentie | 4 onafhankelijke banden (aanpasbaar): •WiFi 2.4G: 2400-2500MHz •WiFi 5.8G: 5725-5850MHz • GPS L1: 1560-1620 MHz • Optioneel: 315/433/868/915MHz, enz. |
| Uitgangsvermogen | 5W per band, totaal 20W (uitbreidbaar naar 30W/40W) |
| Jamming-bereik | 20-100 meter (afhankelijk van de signaalsterkte ter plaatse) |
| Antenneconfiguratie | 4 omnidirectionele antennes met hoge versterking (1 zweep + 3 staven) |
| Controlemethode | 4 onafhankelijke schakelaars, schakel elke band afzonderlijk in/uit |
| Koelsysteem | Aluminium koellichaam + ventilatiegaten |
| Voeding | Ingebouwde lithiumbatterij (2-3 uur werktijd) + DC 12V externe voeding |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC ~ +55ºC |
| Dimensie | Ongeveer. 220×120×60mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | Ongeveer. 1,8 kg (inclusief batterij) |
| Behuizingsmateriaal | Zeer sterk ABS technisch kunststof + metalen behuizing |
| Certificering | CE-gecertificeerd (beschikbaar) |
| Maatwerk | Ondersteuningsfrequentie, kracht, uiterlijkaanpassing |