| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808R-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Handheld portable WiFi 2.4G 5.8G GPS signal anti-drone jammer with effective range up to 1000 meters. This advanced system disables targeted drones by disrupting remote-control signals and GPS signals, forcing drones to either fall or return to their origin.
| Specification | Details |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Certification | CE |
| Jamming Range | 800-1200 meters |
| Power Supply | 220VAC, 24VDC Battery |
| Battery Life | 1-2 hours (rechargeable) |
| Blocked Frequencies | WiFi 2.4G, 5.2G, 5.8G, GPS, 433Mhz |
| Weight | 6.0 kg |
| Dimensions | 960 × 400 × 230 mm |
| Operating Temperature | -10 to +55°C |
| Output Interface | Shield Band Frequency (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
Primarily designed for critical security applications including:
| Category | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days after order confirmation |
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB Hongkong/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |