| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101R-4-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Uitgangsvermogen | 5W per band, in totaal 20W (upgradabel tot 30W/40W) |
|---|---|
| Stortingsbereik | 20-100 meter (afhankelijk van de signaalsterkte op het terrein) |
| Antenneconfiguratie | 4 omni-directionele antennes met een hoge winstgevendheid (1 Whip + 3 Rod) |
| Controlemethode | 4 Onafhankelijke schakelaars, elke band afzonderlijk aan/uit |
| Koelsysteem | Aluminium legering warmteput + ventilatiegaten, continue stabiele werking |
| Stroomvoorziening | Ingebouwde lithiumbatterij (2-3 uur werktijd) + externe DC 12V-toevoer |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ +55 °C |
| Afmeting | Ongeveer 220 × 120 × 60 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | Ongeveer 1,8 kg (inclusief batterij) |
| Huismateriaal | Hoge sterkte ABS Engineering Plastic + Metal Body |
| Certificering | CE-gecertificeerd (beschikbaar) |
| Aanpassing | Ondersteuning van frequentie, vermogen, uiterlijk aanpassing |