| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101N-22 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT311101-22 |
| Type | Handbediende stoorzender |
| Afmetingen | 200 × 150 × 80 mm |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 22W |
| Jamming-bereik | Tot 30 meter |
| Voeding | AC100-240V-DC12V, 50-60Hz |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| HS-code | 8543709200 |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | STUKS: 192-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (VS) of 2620-2690MHz (EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH9 | VHF: 135-174 MHz |
| CH10 | UHF: 400-470 MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580 MHz |
| CH12 | GPS L2: 1220-1230 MHz, +L5 |
| CH13 | GPS L3: 1376-1386 MHz |
| CH14 | GPS L4: 1835-1845 MHz |
| CH15 | Lojack: 167-175 MHz |
| CH16 | RF315: 315 MHz |
| CH17 | RF433: 433 MHz |
| CH18 | RF868: 868 MHz |
| CH19 | WIFI 5.8G: 5725-5850 MHz |
| CH20 | WIFI 5.2G: 5100-5500 MHz |
| CH21 | 5G: 3400-3600 MHz |
| CH22 | 5G: 3600-3800 MHz |
| Levertijd | 2-3 dagen na bevestigde bestelling en betaling |
| Betalingsvoorwaarden | 100% TT vooraf |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |