| Merknaam: | Wolvesteam |
| Modelnummer: | WT900207 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3-10 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Stortingsbereik | Tot 2500 m (onder signaalniveau ≤-85 dBm) |
| HS-code | 8543709200 |
| Afmetingen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Type | Drone Jammer |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Stroomvoorziening | AC-adapter (50 tot 60Hz/100 tot 240V AC - DC27V) |
| Type antenne | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Werktemperatuur | -20 tot +50oC |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +60oC |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
| Frequentieband | Bereik |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| Wifi3.6G | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi5.2G | 5100-5500 MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M | 790-826 MHz (EU) |
| 4G Wimax | 2300-2400MHz (VS) |
| 4G Wimax | 2620-2690MHz (EU) |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200 MHz |
| VHF | 135-174MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Locker | 167-175 MHz |
| RF315 | 315 MHz |
| RF433 | 433MHz |
| RF868 | 868 MHz |
| Leveringstermijn | 2-3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |