| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101R-18 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Jamming-bereik | 2-25 meter (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Productgrootte | 190x126x46mm |
| Uitgangsvermogen | 18 Watt |
| Voeding | AC100-240V naar DC12V IN, ingebouwde batterij: 12000mAh |
| Koelsysteem | 3 koelventilatoren binnenin |
| Werktijd | 2 uur |
| Doosgrootte | 31x27x8cm |
| Brutogewicht/set | 2,5 kg |
| Kartongrootte | 67x54x46cm/20st |
| Brutogewicht/CTN | 45 kg |
| Leveringsdatum | 1-3 dagen |
| Garantiedatum | 1 jaar |
| Kanaal | Signaalsysteem | Frequentie | Stroom |
|---|---|---|---|
| 1 | CDMA/868/GSM&LORA | 851-894/900-960 MHz | 1W |
| 2 | PCS1900 | 1930-2000 MHz | 1W |
| 3 | 3G | 2110-2180 MHz | 1W |
| 4 | 4GLTE Laag | 698-798 MHz | 1W |
| 5 | 4GLTE Hoog | 2500-2690 MHz | 1W |
| 6 | 4G2300 | 2300-2400 MHz | 1W |
| 7 | UHF&CDMA450/4G1700/LORA | 400-470/1710-1780/900-930 MHz | 1W |
| 8 | 5G600 | 617-698 MHz | 1W |
| 9 | 5G3500 | 3400-3600 MHz | 1W |
| 10 | 5G3700 | 3600-3800 MHz | 1W |
| 11 | WIFI2.4G | 2400-2500 MHz | 1W |
| 12 | WIFI5.2G | 5100-5500 MHz | 1W |
| 13 | WIFI5.8G | 5500-5900 MHz | 1W |
| 14 | GPS&Glonass L1 | 1560-1610 MHz | 1W |
| 15 | GPSL2L3L4L5 | 1170-1390 MHz | 1W |
| 16 | Marifoon en LOJACK | 135-175 MHz | 1W |
| 17 | RC433 | 433 MHz | 1W |
| 18 | RC315 | 315 MHz | 1W |
| Kanaal | Signaalsysteem | Frequentie | Stroom |
|---|---|---|---|
| 1 | GSM | 925-960 MHz | 1W |
| 2 | DCS1800 | 1805-1880 MHz | 1W |
| 3 | 3G | 2110-2170 MHz | 1W |
| 4 | 4GLTE Laag | 738-821 MHz | 1W |
| 5 | 4GLTE Hoog | 2570-2690 MHz | 1W |
| 6 | 4G2300 | 2300-2400 MHz | 1W |
| 7 | UHF&CDMA450/4G1700/LORA | 400-470/1710-1780/900-930 MHz | 1W |
| 8 | 5G1400 | 1427-1518 MHz | 1W |
| 9 | 5G3500 | 3400-3600 MHz | 1W |
| 10 | 5G3700 | 3600-3800 MHz | 1W |
| 11 | WIFI2.4G | 2400-2500 MHz | 1W |
| 12 | WIFI5.2G | 5100-5500 MHz | 1W |
| 13 | WIFI5.8G | 5500-5900 MHz | 1W |
| 14 | GPS&Glonass L1 | 1560-1610 MHz | 1W |
| 15 | GPSL2L3L4L5 | 1170-1390 MHz | 1W |
| 16 | Marifoon en LOJACK | 135-175 MHz | 1W |
| 17 | RC433 | 433 MHz | 1W |
| 18 | RC315 | 315 MHz | 1W |