| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808B15-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
High Power Frequency Scan Convoy Jamming System met de meest effectieve en betrouwbare RF-jammertechnologie met een volledig geïntegreerd breedbandjammer.Deze zeer draagbare en lichte rugzak jammer is ontworpen voor extreme situaties waar operators nodig hebben om apparatuur te dragen door uitdagend terrein.
| Plaats van oorsprong | China |
|---|---|
| Certificering | cC, CE |
| Stortingsbereik | 50-200 meter |
| Type | Backpack Jammer |
| Gewicht | 12 kg |
| Uitgangsvermogen | 80 Watt |
| Frequentiebereik | 800-4200 MHz |
| Afmetingen | 30 × 45 × 15 cm (exclusief antennes) |
| Toeleveringsvermogen | 100 stuks per maand |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz / GSM: 925-960 MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((VS) of 2620-2690MHz ((EU) |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz (VS) of 790-826MHz (EU) |
| CH7 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH8 | 5G: 3600-4200MHz |
| Gejammerde signaalfrequentie | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
|---|---|
| Uitgangskanalen | 8 |
| Energieverbruik | Maximum: 220 W |
| Parameter afschermingsbereik | Radius 50-200 meter (-75 dBm) |
| HS-code | 8543709200 |
| Omgevingstemperatuur | -10oC - +50oC |
| Stroominvoer | AC100~240V, DC24V |
| Batterij | 24V, 30AH Ingebouwde standbybatterij (90-180 minuten gebruik) |
| Parameters van de antenne | Omni-antenne, winst: 4~5dBi |
| Koelsysteem | Actieve "smart" met geïntegreerd inkomend luchtfilter |
De ingebouwde batterij met hoge capaciteit en de draagbare rugzak maken deze jammer geschikt voor vergaderzalen, infanterie, militaire veiligheidsdiensten, SWAT-teams, bommenwerpers, anti-terroristische eenheden,anti-drone-eenheden, anti-rellen team, EOD team, checkpoints, gijzeling onderhandelingen, grenscontrole, en meer.
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal per jaar |