| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808B25-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China |
| Certificering | CC, CE |
| Gewicht | 13 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 120W |
| Jamming-bereik | Tot 200m |
| Batterij | Li-ion-batterij |
| Type | Rugzak Jammer |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 5G: 3200-3600 MHz |
| CH2 | 5G2: 3600-4200 MHz |
| CH3 | CDMA/GSM: 851-960 MHz |
| CH4 | DCS/PCS: 1805-1990 MHz |
| CH5 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH6 | 3G: 2110-2170 MHz |
| CH7 | 4G LTE: 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH8 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (VS) of 2620-2690MHz (EU) |
| CH9 | 5G 3,5G: 3400-3600 MHz |
| CH10 | 5G 3.7G: 3600-3800 MHz |
| Vastgelopen signaalfrequentie | CDMA, GSM, 3G, 4G, 5G, 2.4G WiFi, 5.8G WiFi, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Uitgangskanalen | 10 kanalen |
| Afschermingsbereik | Straal 5-200 meter (afhankelijk van de afstand van het basisstation) |
| Netto gewicht | 12 kg |
| Omgevingstemperatuur | -10ºC tot +50ºC |
| Levensduur van de batterij | 90-180 minuten stand-by |
| Koelsysteem | Actieve "smart" met geïntegreerd luchtfilter |