| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808BA-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Certificering | CC, CE |
| Jamming-bereik | 5-2000 meter |
| Type | Rugzak Jammer |
| Gewicht | 12-13 kg |
| Frequentiebanden | 6-8 banden |
| Uitgangsvermogen | 90 Watt |
| Antennetype | Externe omnidirectionele antenne met hoge versterking |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825 MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580 MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300 MHz |
| CH5 | GSM-bereik: 850-920 MHz |
| Vastgelopen signaalfrequentie | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Uitgangskanalen | 5 uitgangskanalen |
| Stoorzendermodulenummer | 5 |
| Netto gewicht | 12 kg |
| Totaal gewicht | 15 kg (inclusief luchtvaartkoffer) |
| Batterij | 24V, 30AH ingebouwde standby-batterij (90-180 minuten gebruik) |
| Koelsysteem | Actieve "smart" met geïntegreerd binnenkomende luchtfilter |
| Frequentieband | Bereik |
|---|---|
| CDMA800 | 851-894 MHz |
| GSM-900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770 MHz (VS) |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| Marifoon | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na één maand, 20% vóór verzending of 100% voorschot |
| Garantie | 36 maanden met gratis software-updates |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar |