| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808BA-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Channel | Frequency Range | Power |
|---|---|---|
| CH1 | 27-70MHz | 15W |
| CH2 | 135-175MHz (VHF) | 15W |
| CH3 | 320-520MHz (UHF) | 15W |
| CH4 | 850-960MHz (GSM900) | 15W |
| CH5 | 1800-1880MHz (GSM1800) | 15W |
| CH6 | 2110-2170MHz (3G) | 15W |
| CH7 | 2300-2400MHz (4G) | 15W |
| CH8 | 2400-2500MHz (WIFI 2.4G) | 15W |
| Jammed Signal Frequency | CDMA, GSM, 3G, 4G, 5G, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Output Channels | 8 |
| Shielding Range | Radius 20-200 meters (depending on base station distance) |
| Dimensions | 450×380×350mm (excluding antennas) |
| Antenna Type | Omni-directional antennas (4-5dBi gain) |
| Operating Temperature | -10°C to +50°C |
| Battery | 24V, 30AH built-in standby battery (90-180 minutes operation) |