| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808BB-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825 MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580 MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300 MHz |
| CH5 | GSM-bereik: 850-920 MHz |
| Vastgelopen signaalfrequentie | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Type | Rugzak Jammer |
| Uitgangskanalen | 5 |
| Uitgangsvermogen | 90 Watt |
| Afschermingsbereik | Straal 5-2000 meter (afhankelijk van basisstationafstand in open veld) |
| Netto gewicht | 12 kg |
| Totaal gewicht | 15kg (inclusief luchtvaartkoffer) |
| Stroominvoer | AC100-240V, DC24V |
| Batterij | 24V, 30AH ingebouwde standby-batterij (90-180 minuten werking) |
| Koelsysteem | Actieve "slimme" koeling met geïntegreerd luchtfilter |
| Plaats van herkomst | China |
| Certificering | CE |
| Verpakking | Doos |
| HS-code | 8543709200 |
| Leveringscapaciteit | 100 stuks/maand |
| Levertijd | 3 weken na orderbevestiging |
| Garantie | 36 maanden met gratis software-updates |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |