| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101N-1 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | STUKS: 192-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (VS) of 2620-2690MHz (EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH9 | VHF: 135-174 MHz |
| CH10 | UHF: 400-470 MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580 MHz |
| CH12 | GPS L2/L5: 1170-1230 MHz |
| Jamming-bereik | Tot 50 meter (straal is afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| HS-code | 8543709200 |
| Afmetingen | 395 × 238 × 60 mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Type | Desktop-stoorzender |
| Totaal uitgangsvermogen | 24W |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Signaalstoorzender tbv | 3G, 4G mobiele telefoon, UHF, VHF, WiFi |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC100-240V-DC12V), 50-60Hz, 100-240V AC |
| Antennes | Externe omnidirectionele antennes die alle TX-frequenties dekken (alleen downlink) |
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 100% vooruitbetaling via Paypal, Western Union, enz. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van de totale kosten per jaar |