| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT101N-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz (VS) of 790-826MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((VS) of 2620-2690MHz ((EU) |
| CH8 | Wifi: 2400-2500MHz |
| CH9 | VHF: 135-174MHz |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH12 | GPS L2/L5: 1170-1230MHz |
| Stortingsbereik | Tot 50 m (radius afhankelijk van de signaalsterkte in het gebied) |
|---|---|
| HS-code | 8543709200 |
| Afmetingen | 395 × 238 × 60 mm |
| Gewicht van de volledige set | 6.5 kg |
| Type | Desktop Jammer |
| Totaal uitgangsvermogen | 24W |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Stroomvoorziening | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom |
| Externe antennes | Omni-directionele antennes die alle TX-frequenties dekken (alleen downlink) |
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 100% voorschot via Paypal, Western Union, enz. |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |