| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangsvermogen | 30W/elke band |
| Jamming-bereik | 10-150 meter (signaalintensiteit moet < -80 dB op locatie) |
| Gedekte normen | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS, 4G, 5G |
| Voeding | Automatisch schakelen 50/60 Hz AC 100-240V naar DC 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patchantenne - Verkrijg 5 dBi van elke band |
| Afmetingen apparaat | 38,5 cm (L) × 43 cm (B) × 26,5 cm (H) |
| Gewicht | 1 kg |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |
| Stoorzendermodules | 10 |