| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 10-100 W |
| Stortingsbereik | 50-500M (signaalsterkte moet < -80 dB op locatie zijn) |
| Interface-normen voor de dekking | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technologieën als onderdeel van de toepassing van de toepassingsrichtlijnen van de Unie beschouwd. |
| Stroomvoorziening | 50/60 Hz AC 100~240V tot DC 12V (automatische schakeling) |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patch-antenne - 5 dBi-winst per band |
| Afmeting van het apparaat | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26,5cm (H) |
| Gewicht | Een kilo. |
| Bergingstemperatuur | -30 °C ~ +70 °C |
| Nummer van de jammermodule | 12 |