| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Ideaal voor draagbare, op een voertuig gemonteerde of vaste installatietoepassingen met compacte afmetingen.
340-390MHz 100W RF-eindversterkermodule voor signaalstoring. Deze krachtige, ingebouwde mobiele-telefoonblokkering met antenne onderbreekt effectief signalen op de CDMA-, GSM-, DCS-, PCS-, 3G-, 4G- en 5G-frequentiebanden tegelijkertijd.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 10-100W |
| Jamming-bereik | 50-500M (signaalintensiteit moet <-80db op locatie) |
| Cover Interface-normen | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Voeding | 50/60 Hz AC 100-240V naar DC 12V (automatisch schakelen) |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patchantenne - Versterking van 5 dBi per band |
| Afmetingen verpakking | 385(L)×340(B)×280(H)mm |
| TX-frequentie | Vermogen |
|---|---|
| 758-803 MHz 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960 MHz GSM-CDMA | 10-100W |
| 1805-1880 MHz stuks | 10-100W |
| 2100-2180 MHz 3G | 10-100W |
| 2300-2400 MHz 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690 MHz 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400 MHz 5G | 10-100W |
| 3400-3600 MHz 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800 MHz 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000 MHz 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500MHz WIFI 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz WIFI 5.8G | 10-100W |
Vergaderruimtes, olie- en gasfaciliteiten, ziekenhuizen, theaters, opnamestudio's, banken, ruimtes voor contractaanbestedingen, kerken, conferentieruimtes, klaslokalen, testfaciliteiten, veiligheidsdiensten, militaire eenheden, geheime diensten, persconferentieruimtes, bibliotheken, musea, gevangenissen, rechtbanken, grenspatrouilles, douane en woonwijken.