| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 10-100W |
| Jamming-bereik | 50-500M (signaalintensiteit < -80db op locatie) |
| Gedekte normen | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Voeding | 50/60 Hz AC 100-240V naar DC 12V (automatisch schakelen) |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patchantenne - Versterking van 5 dBi per band |
| Stoorzendermodules | 12 |
| Afmetingen apparaat | 38,5 cm (L) × 43 cm (B) × 26,5 cm (H) |
| Gewicht | 1 kg |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |
| Frequentieband | Technologie | Stroom |
|---|---|---|
| 758-803 MHz | 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960 MHz | GSM-CDMA | 10-100W |
| 1805-1880 MHz | STUKS | 10-100W |
| 2100-2180 MHz | 3G | 10-100W |
| 2300-2400 MHz | 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690 MHz | 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400 MHz | 5G | 10-100W |
| 3400-3600 MHz | 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800 MHz | 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000 MHz | 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500 MHz | Wi-Fi 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850 MHz | Wi-Fi 5.8G | 10-100W |