| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangsvermogen | 10-100 W |
|---|---|
| Stortingsbereik | 50-500M (signaalsterkte moet < -80 dB op locatie zijn) |
| Onderworpen normen | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technologieën als onderdeel van de toepassing van de toepassingsrichtlijnen van de Unie beschouwd. |
| Stroomvoorziening | 50/60 Hz AC 100-240V tot DC 12V (automatische schakeling) |
| Werktemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patch-antenne - 5 dBi-winst per band |
| Afmetingen | 385 mm (L) × 340 mm (W) × 280 mm (H) |
| Frequentieband | Technologie | Kracht |
|---|---|---|
| 758-803 MHz | 4G LTE11 | 10-100 W |
| 850-960 MHz | GSM CDMA | 10-100 W |
| 1805-1880MHz | PCS | 10-100 W |
| 2100-2180 MHz | 3G | 10-100 W |
| 2300-2400 MHz | 4G1 | 10-100 W |
| 2570-2690 MHz | 4G2 | 10-100 W |
| 3300-3400 MHz | 5G | 10-100 W |
| 3400-3600 MHz | 5G 2 | 10-100 W |
| 3600-3800 MHz | 5G 3 | 10-100 W |
| 4800-5000 MHz | 5G 4 | 10-100 W |
| 2400-2500 MHz | Wifi 2.4G | 10-100 W |
| 5725-5850 MHz | Wifi 5.8G | 10-100 W |