| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China |
| Certificering | CE |
| Uitgangsvermogen | 10-100W |
| Jamming-bereik | Afstand 10-500M (Signaalintensiteit < -80dB op locatie) |
| Cover Interface-normen | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Voeding | 50/60 Hz AC 100-240V naar DC 12V (automatisch schakelen) |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patchantenne - Versterking van 5 dBi per band |
| Afmetingen verpakking | 385(L) × 340(B) × 280(H) mm |
| Leveringscapaciteit | 100 stuks/maand |
| Uitgangsvermogen van elke module | 10-100W |
| Stoorzendermodulenummer | 12 |
| Afmetingen apparaat | 38,5 cm (L) × 43 cm (B) × 26,5 cm (H) |
| Gewicht | 1 kg |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |