| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 10-100 W |
| Stortingsbereik | 50-500M (signaalintensiwiteit moet < -80dB op locatie zijn) |
| Dekking van de interfacestandaarden | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technologieën als onderdeel van de toepassing van de toepassingsrichtlijnen van de Unie beschouwd. |
| Stroomvoorziening | Automatische schakeling van 50/60 Hz AC 100-240V naar DC 12V |
| Werktemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 95% niet-condenserend |
| Antenne | Patch-antenne - 5 dBi-winst per band |
| Jammermodules | 12 |
| Afmetingen van het apparaat | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26,5cm (H) |
| Gewicht | Een kilo. |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +70°C |