| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Stoorzendertype | Draagbare stoorzender |
| Kanaalnummer | 10 |
| Elke bandkracht | 50W |
| Totaal uitgangsvermogen | 500W |
| Jamming-bereik | 2-90m |
| Kanaal | Frequentiebereik | Afgeschermd signaaltype | Stroom |
|---|---|---|---|
| CH1 | 800-960 MHz | GSM 900, CDMA, 2G | 160W |
| CH2 | 1700-2200 MHz | 3G, 4G LTE | 160W |
| CH3 | 2300-2485 MHz | Wi-Fi 2.4G, Bluetooth | 160W |
| CH4 | 2500-2700 MHz | 4G LTE-band 7/40 | 160W |
| CH5 | 3400-3800 MHz | 5G NR n77/n78 | 160W |
| CH6 | 5150-5850 MHz | WiFi 5.8G, Drone-besturing | 160W |
| CH7 | 1170-1580 MHz | GPS L1/L2, GLONASS | 160W |
| CH8 | 400-500 MHz | Walkietalkie, LoRa | 160W |
| CH9 | 700-800 MHz | 4G LTE-band 12/17 | 160W |
| CH10 | 2400-2500 MHz | Drone-videolink | 160W |
| Item | Details |
|---|---|
| Levertijd | 1-2 maanden vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |