| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Draagbare jammer |
| Kanaalnummer | 10 |
| Elke bandvermogen | 60 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | 2-90 m |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 1930-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: (USA:725-770MHz) of (Europa:790-826MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (USA:2345-2400MHz) of (Europa:2620-2690MHz) |
| CH7 | WiFi 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH8 | Wifi 5.8G: 5200-5800MHz |
| CH9 | VHF 135-175MHz (facultatief) |
| CH10 | UHF 400-470MHz (facultatief) |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Maximaal 500 m (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Externe antennes | Dubbelkanaal antennes met richtingpaneel die alle TX-frequenties dekken (alleen downlink) |
| Stroomvoorziening | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom |
| AC-adapter | AC100-240V-DC27V |
| Afmetingen | 420 × 480 × 230 mm |
| Leveringstermijn | 1 maand na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |