| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808L100-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Frequentie | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Stoorzendertype | Draagbare stoorzender |
| Kanaalnummer | 6 |
| De kracht van elke band | 50W |
| Totaal uitgangsvermogen | 300W |
| Jamming-bereik | 2-90m |
| Kanaal | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA850: 850-894 MHz |
| CH2 | GSM900: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS1800: 1805-1880 MHz |
| CH4 | PCS1900: 1920-1990 MHz |
| CH5 | 3G 2110 MHz-2170 MHz |
| CH6 | GPS: 1500-1600 MHz |
| CH7 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen | Tot 230Watt-250Watt |
| Bereik straal | Tot 200 meter (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Batterijwerktijd | 1 uur |
| Stoorzendermodulenummer | 7 |
| Grootte (zonder antenne) | 56*45.5*26.5MM |
| Totaal systeemgewicht | Tot 30KG |
| Voedingsspanning | 230VAC/~110VA |
| Stroomverbruik | Maximaal: 700W |
| Vochtigheid | Tot 80% |
| Bedrijfstemperaturen | -10°C tot +50°C |
| Vermogensaanpassing | Potentiometer met meerdere niveaus |
| Koelsysteem | Actieve "smart" met geïntegreerd binnenkomende luchtfilter |
| Antennetype | Externe omnidirectionele antenne met hoge versterking |
| Installatieopties | Installatie in de auto, vijf banden, pelikaankoffer, draagbaar ontwerp met interne batterij |
| Bezorgtijdschema | 1 maand vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |