| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808L100-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Draagbare jammer |
| Kanaalnummer | 6 |
| Elke bandvermogen | 60 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 320 W |
| Stortingsbereik | 2-90 meter |
| Kanaal | Frequentiebereik |
|---|---|
| CH1 | CDMA850: 850-894MHz |
| CH2 | GSM900: 925-960MHz |
| CH3 | DCS1800: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS1900: 1920-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | GPS: 1500-1600MHz |
| CH7 | Wifi: 2400-2500MHz |
| Uitgangsvermogen | Tot 230-250 Watt |
| Bereikstraal | Tot 200 meter (afhankelijk van de lokale signaalsterkte) |
| Werktijd van de batterij | Eén uur. |
| Nummer van de jammermodule | 7 |
| Grootte (zonder antenne) | 56 × 45,5 × 26,5 mm |
| Totaal systeemgewicht | tot 30 kg |
| Spanning van de voedingsbron | 230VAC / ~110VA |
| Energieverbruik | Maximaal: 700 W |
| Vochtigheid | Tot 80% |
| Operatietemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Stroomregeling | Potentiometer met meerdere niveaus |
| Koelsysteem | Actieve "smart" met geïntegreerd inkomend luchtfilter |
| Type antenne | Externe hoogvermogen omni-directionele antenne |
| Leveringstermijn | 1 maand na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG / VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van de totale kosten per jaar |