| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808L100-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Stoorzendertype | Draagbare stoorzender |
| Kanaalnummer | 5 |
| Elke bandkracht | 80W |
| Totaal uitgangsvermogen | 480W |
| Jamming-bereik | 2-90m |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aantal frequentiebanden | Maximaal 5 banden (aangepaste optionele selectie) |
| CDMA/TDMA + Nextel | 851-894 MHz |
| AMPÈRE / GSM850 | 869-894 MHz |
| GSM | 925-960 MHz |
| Hoge GSM/DCS | 1805-1880 MHz |
| STUKS / GSM1900 + PHS | 1930-1990 MHz |
| UMTS (3G) | 2110-2170 MHz |
| CDMA450 mobiel systeem | 430-450 MHz / 460-470 MHz |
| Computercommunicatie | 2,4GHz WLAN/Bluetooth/WiFi |
| Satellietcommunicatie | Thuraya, Iridium, Elipso, Inmarsat, GlobalStar, Aces, Odyssey, GPS |
| Enkelbands uitgangsvermogen | 12-20W per band |
| Maximaal vermogen van één module | 80W |
| Maximaal totaal energieverbruik | 480W |
| Ingangsvoedingsspanning | Wisselstroom 110V / 230V |
| Vermogensaanpassingsniveau | 16 niveaus instelbaar |
| Werktijd batterij (volledig opgeladen) | 2 uur |
| Blokkeringsradiusbereik | Tot 180 meter (signaalsterkte ≤ -75dbm) |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ ~ +50℃ |
| Werkvochtigheid | Tot 80% |
| Behuizingsmateriaal | Metalen behuizing |
| Productafmetingen (zonder antenne) | 56×45,5×26,5 CM |
| Netto gewicht | Tot 28KG |
| Koelsysteem | Actieve slimme koeling met geïntegreerd luchtfilter |
| Antennetype | Externe richtantenne met hoge versterking |
| Antenne winst | 3-4 dBi (omnidirectioneel, geen kabel) |
| Item | Details |
|---|---|
| Levertijd | 1-2 maanden vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |