| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808L100-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Frequentie. | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Typ van verstoringssysteem | Draagbare jammer |
| Kanaalnummer | 5 |
| Elk banden kracht | 40 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 200 W |
| Stortingsbereik | 2-90 m |
| Uitgangsinterface | Schildbandfrequentie | RF-uitgangsvermogen | Uitgangsvermogen/kanaal |
|---|---|---|---|
| CH1 | 851-894 MHz | 15w | 17 dBm/30KHz ((min) |
| CH2 | 1805-1880 MHz | 15w | 14 dBm/30KHz (min) |
| CH3 | 2110-2170 MHz | 15w | 15.5 dBm/30KHz ((min) |
| CH4 | 2100-2170 MHz | 15w | 15.5 dBm/30KHz ((min) |
| CH5 | 925-960 MHz | 15w | 17.5 dBm/30KHz ((min) |
| Stroomvoorziening | AC110-220V |
| Beschermingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Energieverbruik | 200 W |
| Gewicht | 12 kg |
| Grootte | 390 × 390 × 240 mm |
| Vochtigheid | 30% tot 95% |
| Versnellingstemperatuur | -20 tot +55 graden Celsius |
| Levertydschema | 1 maand na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |