| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808W300-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Uitgangskanalen | 6 Kanalen |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 W |
| Eenkanaalvermogen | 50 W per kanaal |
| Type antenne | Externe omni-directionele hoge winst |
| Antennewinst | 4-5 dBi |
| Schildbereik | 25-300 meter (open gebied) |
| Stroominvoer | AC 100-240V / DC 24V |
| Ingebouwde batterij | 24V 30AH standbybatterij |
| Werktijd van de batterij | 90 tot 180 minuten |
| Afmetingen | 30 × 45 × 15 cm (zonder antenne) |
| Nettogewicht | 25 kg |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +50°C |
| Koelsysteem | Intelligente actieve koeling met luchtfilter |
| Garantie | 36 maanden |
| Termijn | Detail |
|---|---|
| Leveringstermijn | 3 weken na bevestiging van bestelling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van het totaal per jaar na het vierde jaar |