| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808W120-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangskanalen | 12 kanalen |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Eenkanaalvermogen | 50 W per kanaal |
| Type antenne | Externe omni-directionele hoge winst |
| Antennewinst | 4-5 dBi |
| Schildbereik | 50-500 meter (open gebied) |
| Stroominvoer | AC 100-240V / DC 24V |
| Ingebouwde batterij | 24V 30AH standbybatterij |
| Werktijd van de batterij | 90 tot 180 minuten |
| Afmetingen | 30 × 45 × 15 cm (zonder antenne) |
| Nettogewicht | 25 kg |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +50°C |
| Koelsysteem | Intelligente actieve koeling met luchtfilter |
| Garantie | 36 maanden |
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| Wifi 2.4G / Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| Wifi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| Wifi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| Wifi 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G LTE 700M (VS) | 725-770 MHz |
| 4G LTE 800M (EU) | 790-826 MHz |
| 4G WiMAX (VS) | 2300-2400 MHz |
| 4G WiMAX (EU) | 2620-2690 MHz |
| GPS L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS L4 | 1100-1200 MHz |
| VHF | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Locker | 167-175 MHz |
| RF 315MHz | 315 MHz |
| RF 433MHz | 433 MHz |
| RF 868MHz | 868 MHz |
| Leveringstermijn | 3 weken na bevestiging van bestelling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van het totaal per jaar na het vierde jaar |