| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808W120-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangskanalen | 10 kanalen |
| Totaal uitgangsvermogen | 1000 W |
| Eénkanaals vermogen | 50W per kanaal |
| Antennetype | Externe hoge versterking, omnidirectioneel |
| Antenne winst | 4-5 dBi |
| Afschermingsbereik | 50-500 meter (open gebied) |
| Stroominvoer | Wisselstroom 100-240 V / gelijkstroom 24 V |
| Ingebouwde batterij | 24V 30AH standby-batterij |
| Batterijwerktijd | 90-180 minuten |
| Afmetingen | 30 × 45 × 15 cm (zonder antenne) |
| Netto gewicht | 25 kg |
| Werktemperatuur | -10℃ ~ +50℃ |
| Koelsysteem | Intelligente actieve koeling met luchtfilter |
| Garantie | 36 maanden |
| CDMA800 | 851-894 MHz |
| GSM-900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| Wi-Fi 2.4G/Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| Wi-Fi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| Wi-Fi 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G LTE 700M (VS) | 725-770 MHz |
| 4G LTE 800M (EU) | 790-826 MHz |
| 4G WiMAX (VS) | 2300-2400 MHz |
| 4G WiMAX (EU) | 2620-2690 MHz |
| GPS-L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS-L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS-L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS-L4 | 1100-1200 MHz |
| Marifoon | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Lojack | 167-175 MHz |
| RF 315 MHz | 315 MHz |
| RF 433 MHz | 433 MHz |
| RF 868 MHz | 868 MHz |
| Levertijd | 3 weken vanaf bevestigde bestelling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van het totaal per jaar na het 4e jaar |