| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Bompverstuiver voor voertuigen |
| Kanaalnummer | 10 |
| Totaal uitgangsvermogen | 330 W |
| Stortingsbereik | 15-100 m (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Stroomvoorziening | AC 110-240V |
| Afmeting | 640 × 540 × 550 mm |
| Gewicht | 75 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Vochtigheid | 5% tot 95% |
| Kanaal | Frequentiebereik | Toepassing | Uitgangsvermogen |
|---|---|---|---|
| CH1 | 20-108 MHz | Draadloos, FM-radio | 100 W |
| CH2 | 135-174MHz | Walkie-talkie (VHF) | 100 W |
| CH3 | 300-400 MHz | Afstandsbediening, drone | 100 W |
| CH4 | 400-470 MHz | Walkie-talkie (UHF), auto-alarm | 100 W |
| CH5 | 851-894 MHz | CDMA | 100 W |
| CH6 | 925-960 MHz | GSM | 100 W |
| CH7 | 1570-1580 MHz | GPS L1 | 50 W |
| CH8 | 1805-1920 MHz | DCS, PCS | 100 W |
| CH9 | 2110-2170MHz | WCDMA | 50 W |
| CH10 | 2400-2485 MHz | Wifi, drone, Bluetooth. | 50 W |
| CH11 | 5725-5850 MHz | Wifi, drone. | 15W |
| Kenmerkend | Beschrijving |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 915 Watt |
| Interne modulatie | FM-sprongfrequentie |
| Signalbron | VCO gesynthetiseerd |
| Stroomvoorziening | AC110-240V, 24V of 48V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 11 |
| Antenne | Externe omni-directionele voor 360° dekking |
| Versterkerbeschermers | Volle VSWR-beschermer |
| Werktijden | Onbeperkt |
| Termijn | Detail |
|---|---|
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |