| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Stoorzendertype | Voertuigbomstoorzender |
| Kanaalnummer | 10-11 |
| Elke bandkracht | 15-100W |
| Totaal uitgangsvermogen | 330-1200W |
| Jamming-bereik | 15-800 meter (signaalafhankelijk) |
| Voeding | AC 110-240V, 24V of 48V DC |
| Afmetingen | 640×540×550 mm |
| Gewicht | 75 kg |
| Werktemperatuur | -20℃ tot +55℃ |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Kanaal | Frequentiebereik | Doel | Uitgangsvermogen |
|---|---|---|---|
| CH1 | 20-108 MHz | Draadloos, FM-radio | 100W |
| CH2 | 135-174 MHz | Walkietalkie (VHF) | 100W |
| CH3 | 300-400 MHz | Afstandsbediening, drone | 100W |
| CH4 | 400-470 MHz | Walkietalkie (UHF), Autoalarm | 100W |
| CH5 | 851-894 MHz | CDMA | 100W |
| CH6 | 925-960 MHz | GSM | 100W |
| CH7 | 1570-1580 MHz | GPS-L1 | 50W |
| CH8 | 1805-1920 MHz | DCS, PC's | 100W |
| CH9 | 2110-2170 MHz | WCDMA | 50W |
| CH10 | 2400-2485 MHz | Wi-Fi, Drone, Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5725-5850 MHz | WiFi, Drone | 15W |
| Kenmerkend | Beschrijving |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 915 Watt |
| Interne modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Signaalbron | VCO gesynthetiseerd |
| Modules per eenheid | 11 |
| Controle | AAN/UIT met schakelaar |
| Toezicht | Aangepast uitgangsvermogen via DIP-schakelaar |
| Antenne | Extern omnidirectioneel voor 360° dekking |
| Beschermers voor eindversterkers | Volledige VSWR-beschermer |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Item | Details |
|---|---|
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |