| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Bompverstuiver voor voertuigen |
| Kanaalnummer | 13 |
| Totaal uitgangsvermogen | 650 W |
| Stortingsbereik | 15 tot 100 m |
| Stroomvoorziening | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V wisselstroom |
| Gewicht | Ongeveer 45 kg (met omnidirectionele antenne) |
| Afmetingen | 625 × 500 × 700 mm |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie | RF-uitgangsvermogen |
|---|---|---|
| CH1 | 20-80 MHz | 100 W |
| CH2 | 80-200 MHz | 100 W |
| CH3 | 200-500 MHz | 100 W |
| CH4 | 500-1000 MHz | 50 W |
| CH5 | 1000-1500 MHz | 50 W |
| CH6 | 1500-2000 MHz | 50 W |
| CH7 | 2000-2500 MHz | 50 W |
| CH8 | 2500-3000 MHz | 50 W |
| CH9 | 870-880 MHz | 50 W |
| CH10 | 935-960 MHz | 50 W |
| CH11 | 1805-1920 MHz | 50 W |
| CH12 | 935-960 MHz | 50 W |
| CH13 | 2400-2500 MHz | 50 W |
| Garantieperiode | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |
| Leveringstermijn | 1-2 maanden na bevestiging van bestelling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |