| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Stoorzendertype | Voertuigbomstoorzender |
| Kanaalnummer | 13 |
| Elke bandkracht | 50W |
| Totaal uitgangsvermogen | 650W |
| Jamming-bereik | 15-100m |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie | RF-uitgang Watt |
|---|---|---|
| CH1 | 20-80 MHz | 100W |
| CH2 | 80-200 MHz | 100W |
| CH3 | 200-500 MHz | 100W |
| CH4 | 500-1000 MHz | 50W |
| CH5 | 1000-1500 MHz | 50W |
| CH6 | 1500-2000 MHz | 50W |
| CH7 | 2000-2500 MHz | 50W |
| CH8 | 2500-3000 MHz | 50W |
| CH9 | 870-880 MHz | 50W |
| CH10 | 935-960 MHz | 50W |
| CH11 | 1805-1920 MHz | 50W |
| CH12 | 935-960 MHz | 50W |
| CH13 | 2400-2500 MHz | 50W |
| Totaal uitgangsvermogen | 600-1300W |
| Voeding | 50-60 Hz, 100-240 V wisselstroom |
| Afschermingsgebied | Tot 800 m (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Stoorzendermodulenummer | 13 |
| Koelsysteem | Systematisch slim koelsysteem |
| Systeembescherming | VSWR, overspanning, overstroom |
| Stroomverbruik | 1200W |
| Gewicht | Ongeveer 45 kg (met omnidirectionele antenne) |
| Afmetingen | 625×500×700 mm |
| Termijn | Details |
|---|---|
| Levertijd | 1-2 maanden vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |