| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Frequentie dekking | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Typ van verstoringssysteem | Draagbare jammer |
| Kanaalnummer | 7 |
| Elk banden kracht | 50 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 500 W |
| Stortingsbereik | 2-90 m |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 25-500 MHz |
| CH2 | 500-1000 MHz |
| CH3 | 1000-2000 MHz |
| CH4 | 2000-3000MHz |
| CH5 | 3000-4000MHz |
| CH6 | 4000-5000MHz |
| CH7 | 5000-6000MHz |
| Transportpakket | KASSE |
| Specificatie | 420 x 480 x 130 mm |
| HS-code | 8543709200 |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Opties voor antennetype | Antennen met een richting of omnidirectionele richting |
| Levertydschema | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |