| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
|---|---|
| Frequentiedekking | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Stoorzendertype | Draagbare stoorzender |
| Kanaalnummer | 7 |
| De kracht van elke band | 50W |
| Totaal uitgangsvermogen | 500W |
| Jamming-bereik | 2-90m |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 25-500 MHz |
| CH2 | 500-1000 MHz |
| CH3 | 1000-2000 MHz |
| CH4 | 2000-3000 MHz |
| CH5 | 3000-4000 MHz |
| CH6 | 4000-5000 MHz |
| CH7 | 5000-6000 MHz |
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |