| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Doelfrequenties | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Stoorzendertype | UAV-hommelstoorzender |
| Kanaalnummer | 8 |
| Elke bandkracht | 75W |
| Totaal uitgangsvermogen | 600W |
| Jamming-bereik | 30-150m |
| 2,4G-band | 2400-2500 MHz |
| 5,8G-band | 5725-5850 MHz |
| GPS-L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920MHz-band | 868-916 MHz |
| GPS-L2-L5 | 1100-1300 MHz |
| Wifi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| Wi-Fi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| 433MHz-band | 433 MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 600W |
| Jamming-bereik | Tot 2500 meter (afhankelijk van de signaalsterkte van de mobiele telefoon) |
| Voeding | AC 110 of 220V, DC 12V of DC 24V (optioneel) |
| Antennes | Hightech rubber (8 stuks) |
| Afmetingen | 450x380x350mm |
| Gewicht | 35,00 kg |
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |