| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
Deze high-performance RF signaal jammer is speciaal ontworpen om effectief te blokkeren 100% van de populaire drone (UAV) modellen, waaronder DJI Phantom 4, Phantom 3 (Professional, Advanced, Standard serie),Uitgerust met een hoog RF-vermogen, levert het uitzonderlijke verstoringsprestaties, waardoor het een ideale oplossing is voor dronescenario's.
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
|---|---|
| Frequentie. | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Typ van verstoringssysteem | UAV Drone Jammer |
| Kanaalnummer | 8 |
| Elk banden kracht | 75 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | 30 tot 150 m |
Dit alles-in-één-apparaat integreert 6-8 frequentiebanden, waardoor een uitgebreide signaalblokkering mogelijk is voor drones, evenals 2G, 3G, 4G,en Lojack-signalenHet is een veelzijdige handheld jammer met selecteerbare functies.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| 2.4G | 2400-2500 MHz |
| 5.8G | 5725-5850 MHz |
| GPS L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920 MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100~1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| Wifi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| 433MHz | 433MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m (afhankelijk van de sterkte van het signaal van de mobiele telefoon) |
| Stroomvoorziening | AC 110 of 220V, DC 12V of DC 24V (optioneel) |
| Detail van antennes | Hightech rubber (8 stuks) |
| Afmetingen | 450 x 380 x 350 mm |
| Gewicht | 35.00kg |
| Levertydschema | 3 weken na de datum van ontvangst van de bevestigde bestelling en van de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Voorwaarden voor de levering | FOB HONGKONG/ VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal per jaar |
Het Amerikaanse R&D-team:We hebben een sterk en uitstekend R&D-team gevestigd in de Verenigde Staten, gewijd aan onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten.We streven ernaar om kwalitatief hoogwaardige, de klant tevreden stellen.
Fabrikant in China:We bieden een compleet assortiment van cellulaire verstoringsproducten, van kosteneffectieve draagbare apparaten tot high-spec industriële apparaten.
Als professionele specialisten in signal jamming en signal amplification apparatuur met meer dan 10 jaar ervaring in de industrie, richten we ons op mobiele telefoon jammers, GPS jammers, WiFi jammers, 3G jammers,4G-jammers, Lojack jammers, UHF/VHF jammers, RF jammers, audio jammers, draadloze video jammers en signaalherhalers/versterkers/versterkers.
Ons uitgebreide productassortiment omvat GSM-jammers, CDMA-jammers, DCS/PCS-jammers, GPS-jammers, WiFi-jammers, 3G-jammers, audio-jammers, draadloze video-jammers, dual-band repeaters,met een vermogen van niet meer dan 50 WProductcategorieën omvatten draagbare jammers, desktop jammers, gevangenis jammers, voertuig jammers, bom jammers, IED jammers, en RF jammers.