| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Doelfrequenties | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Typ van verstoringssysteem | UAV Drone Jammer |
| Kanaalnummer | 8 |
| Elke bandvermogen | 75 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | 30 tot 150 m |
| Signalband | Frequentiebereik |
|---|---|
| 2.4G | 2400-2500 MHz |
| 5.8G | 5725-5850 MHz |
| GPS L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920 MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100-1300 MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| Wifi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| 433MHz | 433MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Stroomvoorziening | AC 110/220V, DC 12V/24V (facultatief) |
| Antennen | Hightech rubber (8 stuks) |
| Afmetingen | 450 × 380 × 350 mm |
| Gewicht | 35.00kg |
| Termijn | Detail |
|---|---|
| Leveringstermijn | 3 weken na bevestiging van de bestelling en voorschot |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |