| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
Deze krachtige RF-signaalstoorzender is speciaal ontworpen om 100% van de populaire drone (UAV)-modellen effectief te blokkeren, waaronder DJI Phantom 4, Phantom 3 (Professional, Advanced, Standard-serie), Inspire Series en meer. Met een directioneel storingsbereik van 300-2500 meter integreert dit alles-in-één apparaat 6-8 frequentiebanden voor uitgebreide signaalblokkering.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Stoorzendertype | UAV-hommelstoorzender |
| Kanaalnummer | 8 |
| De kracht van elke band | 75W |
| Totaal uitgangsvermogen | 600W |
| Jamming-bereik | 30-150m (tot 2500m directioneel) |
| Voeding | AC 110/220V, DC 12V/24V (optioneel) |
| Afmetingen | 450×380×350mm |
| Gewicht | 35,00 kg |
| Antennes | Hightech rubber (8 stuks) |
| Signaalband | Frequentiebereik |
|---|---|
| 2,4G | 2400-2500 MHz |
| 5,8G | 5725-5850 MHz |
| GPS-L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920 MHz | 868-916 MHz |
| GPS-L2-L5 | 1100-1300 MHz |
| Wifi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| Wi-Fi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| 433 MHz | 433 MHz |
| Termijn | Details |
|---|---|
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB-HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |
Blokkerende afstand:Opgegeven afstanden zijn alleen ter referentie. De werkelijke prestaties variëren afhankelijk van de signaalsterkte, locatie en status van de stroomvoorziening.
Draagbare stoorzenderNiet gebruiken tijdens het opladen. Units zonder koelventilatoren kunnen oververhit raken en doorbranden. Schade door oneigenlijk gebruik maakt gratis reparatieservices ongeldig.
Met meer dan 10 jaar ervaring in de sector zijn wij specialisten in signaalstorings- en versterkingsapparatuur. Ons in de VS gevestigde R&D-team ontwikkelt innovatieve producten, terwijl onze in China gevestigde productie uitgebreide productlijnen biedt, van kosteneffectieve draagbare apparaten tot hoogwaardige industriële apparaten.