| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT808LA-8 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | USD1.0 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
Krachtige manpack multi-band RF-signaaljammer ontworpen voor professionele beveiligingstoepassingen met modulaire constructie voor eenvoudig onderhoud en upgrades.
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5825 MHz |
| CH3 | GS900: 925-960 MHz |
| CH4 | 4G LTE: 758-826 MHz |
| CH5 | GPS L2-L5: 1100-1300 MHz |
| CH6 | GSM-bereik: 850-920 MHz |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz |
| CH8 | 4G Wimax: 2620-2690 MHz |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Vastgelopen signaalfrequentie | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Type | Rugzak Jammer |
| Uitgangsvermogen | 90 watt |
| Afschermingsbereik | Straal 5-200 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
| Afmeting (zonder antenne) | 30×45×15 cm |
| Netto gewicht | 30 kg |
| Totaal gewicht (met koffer) | 35 kg |
| Batterij | 24V, 30AH ingebouwde standby-batterij (90-180 minuten werking) |
| Koelsysteem | Actieve "slimme" koeling met geïntegreerd inkomende luchtfilter |
| Antennetype | Externe omnidirectionele antenne met hoge versterking |
Wij bieden flexibele frequentiemodulemixing met 4-8 frequentiemodules op basis van uw specifieke vereisten.
| Frequentieband | Bereik |
|---|---|
| CDMA800 | 851-894 MHz |
| GSM-900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| Wi-Fi 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770 MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M | 790-826 MHz (EU) |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| Marifoon | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Item | Details |
|---|---|
| Levertijd | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na één maand, 20% vóór verzending / 100% voorschot |
| Garantie | 36 maanden met gratis software-updates |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |
Met meer dan 10 jaar ervaring in de sector zijn wij gespecialiseerd in cellulaire storingstechnologie, waaronder GPS-stoorzenders, WiFi-stoorzenders, 3G/4G-stoorzenders en signaalrepeater/versterkersystemen. Onze producten variëren van draagbare eenheden tot hoogwaardige industriële systemen, ondersteund door sterke R&D-mogelijkheden in de VS.