| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT808BB-5 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | USD1.0 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920 MHz |
| Gejammerde signaalfrequentie | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Type | Backpack Jammer |
| Uitgangskanalen | 5 |
| Uitgangsvermogen | 90 Watt |
| Schildbereik | Radius 5-2000 meter (afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
| Jammermodules | 5 |
| Afmeting (zonder antennes) | 30 * 45 * 15 cm |
| Type antenne | Omni-antenne |
| Nettogewicht | 12 kg |
| Totaal gewicht (met behuizing) | 15 kg |
| Werktemperatuur | -10 °C tot +50 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 80% |
| Energieverbruik | ≤ 360 W |
| Stroominvoer | AC 100-240V, DC 24V |
| Batterij | 24V, 30AH ingebouwde standbybatterij (operatie van 90 tot 180 minuten) |
| Parameters van de antenne | Omni-antenne, winst: 4-5 dBi |
| Controle | Handmatig schakelen |
| Chassis | metalen verf |
| Koelsysteem | Actieve "intelligente" koeling met geïntegreerd luchtfilter |
| Frequentieband | Bereik |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| Wifi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G/LTE 700M (VS) | 725-770 MHz |
| 4G/LTE 800M (EU) | 790-826 MHz |
| 4G Wimax (VS) | 2300-2400 MHz |
| 4G Wimax (EU) | 2620-2690 MHz |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200 MHz |
| VHF | 135-174MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Locker | 167-175 MHz |
| RF315 | 315 MHz |
| RF433 | 433MHz |
| RF868 | 868 MHz |
| Leveringstermijn | 1-2 maanden na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |