| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | Gewicht-S5000 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | USD1.0 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Indicator | Parameter |
|---|---|
| Werkfrequentie | Ku-band |
| Werkmodus | Puls-Doppler |
| Detectiebereik | ≥5 km |
| Antenne bereik | 0-360° |
| Breedte van de steekbalk | 10-40° |
| Breedte van de azimutbundel | 2,4° |
| Doel radiale snelheid | 2,8-144 km/u |
| RCS | ≥0,01M² |
| Minimaal detectiebereik | ≤120m |
| Variërende nauwkeurigheid | <10m |
| Azimut-nauwkeurigheid | ≤0,5° |
| Afstandsresolutie | ≤15m |
| Azimut-resolutie | ≤0,5° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,293 m/s |
| Zend kracht uit | 120W |
| Gewicht | 55 kg |
| Leveringsschema | 1-2 maanden vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |