| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | WT808T-10 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | USD1.0 |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Storingbereik: | 50-2000m (onder signaalniveau ≤-85 dBm) volgens de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| HS-code: | 8543709200 |
| Afmetingen van het apparaat: | 530 x 300 x 200 mm (niet inclusief antennes) |
| Gewicht van het product: | 25 kg |
| Type: | Drone jammer |
| Totaal uitgangsvermogen: | 350 W |
| Verpakking: | Neutrale verpakking |
| Stroomvoorziening: | AC-adapter (50 tot 60Hz/100 tot 240V AC -DC27V) |
| Antennetype: | Directionele antenne of omni-directionele antenne |
| Werktemperatuur: | -20 tot +50oC |
| Bergingstemperatuur: | -40 tot +60oC |
| Vochtigheid: | 5% tot 80% |
| CDMA 800: | 851-894 MHz |
| GSM 900: | 925-960 MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500 MHz |
| Wifi3.6G: | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500 MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826 MHz (EU) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (VS) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (EU) |
| GPS/L1: | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300 MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200 MHz |
| VHF: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470 MHz |
| Locker: | 167-175 MHz |
| RF315: | 315 MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868 MHz |
| Leveringstermijn | 1-2 maanden na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |