| Merknaam: | Wolvesteam |
| Modelnummer: | WT808JK100-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD1.0 |
| Levertijd: | 7-15 Days |
| Betalingsvoorwaarden: | 50% voorschot, 50% vóór verzending. |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Gevangenis, tankstations, bewaking, strijdkrachten, rechtshandhaving |
| Grootte | 450 x 380 x 350 mm |
| Kleur | Camouflage |
| Beeldsensor | 2 miljoen pixels |
| Blocfrequentie | Wifi 2.4G, 5.8G, GPS, 0.1~6GHz |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m |
| Waterdichtheid | IP65 |
| Frequentieregeling | Onafhankelijke RF-aan-/uitschakelaars per band |
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending of 100% voorschot |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |